Tere tulemast LCHF Poodi!

LCHF Pood on loodud mõttega pakkuda kõiki neid tooteid, mida LCHF ehk süsivesikuvaese toitumise juures vaja võib minna. Loomulikult sobivad paljud meie tooted ka diabeetikutele, gluteeni- ja laktoositalumatusega inimestele ning allergikutele.

Siit leiab kõrgekvaliteedilisi looduslikke ja mahetoodanguna valminud ilma kõrvalmaitseta magustajaid, mis ei mõjuta veresuhkrutaset, madala süsivesikusisalduse ja parimate küpsetamisomadustega kookoskiujahu, mandli- ja erinevaid pähklijahusid, fiberhuski, pofiberit, shirataki nuudleid, palju maitsvaid mahekoostisosadest koosnevaid süsivesikuvaeseid LCHF-küpsetussegusid, ilma suhkruta pähklivõisid ja mandlivõisid, pähkleid, seemneid, steviaga magustatud kummikomme, lutsukomme, lagritsat, martsipane, šokolaade ja šokolaadikreeme ning madala süsivesikusisaldusega proteiinitahvleid kiireks eineks või treeningujärgseks kosutuseks. Lisaks pakume ka paljusid LCHF Eesti blogi retseptides ja muidu vajaminevaid looduslikke maitseaineid ning loomulikult ka kasulikke rasvu ja õlisid ning ka soolaseid snäkke.

Kõik kaubad oleme hoolikalt välja valinud arvestades Rootsi LCHF-ringkondades aastate jooksul väljakujunenud lemmiktooteid ja kaubamärke – siin poes ei ole ükski toode juhuslikult! Kaubavalik täieneb pidevalt. Kiire teenindus!

Külastage ka meie Facebooki lehte: https://www.facebook.com/lchfpood

LCHF Eesti OÜ

Registrikood 12586927

lchfeesti@gmail.com

+372 50 77 949