SteviaVital® BAKERY+ 3X magusam kui suhkur

15.95 

Looduslik stevial ja erütritoolil põhinev magustaja, väga loomuliku maitsega. Bakery+ on 3x magusam kui suhkur. Selle magustaja on välja töötanud kuulus rootsi lchf-küpsetuskokaraamatute autor Mariann Andersson.

Laos

Tootekood: 1001 Kategooria:

Kirjeldus

Looduslik stevial ja erütritoolil põhinev magustaja, väga loomuliku maitsega. Selle magustaja on välja töötanud kuulus rootsi lchf-küpsetuskokaraamatute autor Mariann Andersson. Bakery+ on 3x magusam kui suhkur!

Bakery+ sobib kõikide süsivesikuvaeste küpsetiste magustamiseks.

SteviaVital® Bakery+  on kvaliteettoode ja sisaldab vaid kõige eksklusiivsemat, magusamat ja puhtamat Stevia lehtede ekstrakti. Stevia on väga magus ning selleks, et teha seda kergemini kasutatavamaks, on see segatud Erütritooliga, mis on looduslik suhkrualkohol, mida saadakse muuhulgas puuviljadest ja seentest. SteviaVital® Bakery+on umbes 3x magusam kui suhkur ja seda on lihtne lusikaga doseerida. Praktilises taassuletavas kotis.

Sobib teiste toiduainetega segamiseks suhkru või muu magusaine täieliku või osalise asendajana. Kuna SteviaVital® Bakery+ magusus ei ole tugev, on seda lihtne doseerida.

Sobib eriti hästi: SteviaVital Bakery+ loodi spetsiaalselt küpsetamiseks koostöös Mariann Anderssoniga ning see sobib kõikide LCHF-retseptidega tema kodulehel (Mariannslchf.se). Bakery+ sobib kasutamiseks ka traditsioonilistes küpsetistes.

3 x magusam kui suhkur
2 spl Bakery+ = 1 dl suhkrut
1 teelusikatäis (5 ml) = ca 3 tl suhkrut. 1 gramm = ca 3 grammi suhkrut.
Netokaal: 240 g, mis vastab umbes 0,7 kg suhkru magususele.
Toiteväärtus 100 g kohta:
Energiat 0 kj/0 kcal
Valku 0 g
Süsivesikuid 100 g (0 g imenduvaid süsivesikuid)
Rasva 0 g
Glükeemiline indeks (GI) 0
Sisaldab: Erütritool (E968), Stevia ekstrakt (E960)